TATARLI’DA HASAN AKYILDIZ ÖNDE
REKLAM ALANI
TATARLI’DA HASAN AKYILDIZ ÖNDE
Tatarlı Kasabasında Belediye başkanlık seçimleri tüm hızıyla devam ediyor. İktidar gücüyle bir çok projeye imza atacak olan Akyıldız Tatarlı’da ipe göğüsleyecek gibi duruyor. Başta doğalgaz olmak üzere sağlık merkezi ve bir çokprojenin yapılacağı Tatarlı’da halk gün sayıyor
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ