DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINDAN BAŞKAN TOPÇU’YA HAYIRLIOLSUN ZİYARETİ
![DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINDAN BAŞKAN TOPÇU’YA HAYIRLIOLSUN ZİYARETİ](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/04/64f5e712-efdb-4b48-889d-400c8d9a15fc-1024x768.jpg)
REKLAM ALANI
CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ve CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum İlçe Seçim Koordinasyon Merkezinde Dinar Belediye Başkanı Veysel Topçu’ya Ziyarette Bulundu. Belediye Başkanı Veysel Topçu, Nazik Ziyaretlerinden Dolayı Bülent Nuri ve Ali Osman Beye Teşekkür Etti.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ