EĞİTİM ÖĞRETİM DEĞERLENDİRME TOPLANTIMIZI YAPTIK
![EĞİTİM ÖĞRETİM DEĞERLENDİRME TOPLANTIMIZI YAPTIK](https://www.dinarumuthaber.net/wp-content/uploads/2024/04/FB_IMG_1712080111374-1024x767.jpg)
REKLAM ALANI
EĞİTİM ÖĞRETİM DEĞERLENDİRME TOPLANTIMIZI YAPTIK
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk TAŞBAŞ başkanlığında, Şube Müdürleri Fahrettin AYGÜNDÜZ, Barış Nezih ÇETİN, Nebati ÜSTÜNDAĞ ile tüm okul ve kurum müdürlerinin katılımlarıyla ilçemizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.@ufuktasbas @dinarkaymakamligi @mia2681 @miracsunnetci @afyonilmem03
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ